Hakkımızda

DOYAŞ YEMEK A.Ş. sektöründeki faaliyetlerine 1992 yılında başlamış olup; disiplinli ve kalite odaklı hizmet anlayışı sayesinde adından söz ettiren bir şirket olmayı başarmıştır. Halen Kavacık Genel Merkezinden İstanbul, Kocaeli ve Tekirdağ illerinde yerinde üretim ve taşımalı sistemle yemek hizmet faaliyetlerini devam ettirmektedir. 

Sektörün yüz aklarından birisi olan DOYAŞ, insan sağlığına vermiş olduğu önemle, ilk günkü heyecanıyla kendisiyle yarışmaya devam etmektedir. Mutlak müşteri memnuniyetini kendisine esas olan DOYAŞ çalışanları, tüm müşterilerine her gün kalite odaklı bir bilinçle hizmet vermektedir. Hizmet kalitesi; seçkin hammadde tedariki, servis hızı, teknolojik yeniliklerden faydalanma, hijyen ve sanitasyonun sağlanması ve en önemlisi lezzetle sağlanabilmektedir. Yemek üretmek ve sunmak büyük sorumluluk isteyen bir konudur. DOYAŞ Ailesi olarak 200’ ü aşkın deneyimli ve eğitimli personellerimizle kalite odaklı bir şekilde hizmetlerimizi yürütmekteyiz.

Firmamız; ülkemizde aranılan yeterlilik belgelerine sahip olup, bu belgelerle kamu ve özel kuruluşlarının ihalelerine iştirak etmekte ve hizmetlerini yürütmektedir. Bu belgelerden bazıları; ISO 9001:2015 Kalite Sistem Belgesi, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, TSE 13811 Hijyen Ve Sanitasyon Belgesi, TSE 13075 Gıda Taşıma Standardı Belgesi, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı İşletme Kayıt Belgesi, İstanbul Sanayi Odası Kapasite Raporudur. İlgili bağımsız belgelendirme şirketleri tarafından standartlarımız ve hizmet süreçlerimiz denetlenmekte ve kalite politikalarımızın sürdürülebilirliği sağlanmaktadır. 

DOYAŞ YEMEK A.Ş. olarak ülkemizin birçok kamu ve özel sektör kuruluşlarına taşımalı ve yerinde üretim sistemiyle yemek hizmetleri vermekteyiz. Mutlak müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz sayesinde uzun yıllardan beri hizmetlerini yürüttüğümüz değerli müşterilerimiz bulunmaktadır. Şirketimizin en büyük özelliklerinden birisi de hizmete başlamış olduğumuz müşterimize uzun yıllar boyunca hizmet verebilmemizdir. 

Bu çerçevede çeyrek asırı aşkın süredir yemek hizmetlerini yürüttüğümüz müşterilerimize aynı motivasyon ve artan hizmet kalitesiyle hizmet vermeye devam etmekteyiz. 

Saygılarımızla,