Taşımalı Sistemle Yemek Hizmetleri

Yemek üretim alanlarına sahip olmayan, personel sayısı yerinde üretim yemek hizmeti için uygun olmayan veya farklı sebeplerle yerinde üretim hizmeti verilemeyen müşterilerimize taşımalı sistemle yemek hizmeti verilmektedir.

Merkez mutfaklarımızda deneyimli Gıda Mühendislerimizin kontrolleri altında görev almakta olan eğitimli personellerimiz tarafından üretilen yemeklerimiz müşterilerimizin mutfaklarına sevk ve teslim edilmektedir. Taşıma işlemi paslanmaz çelik küvetlerle, ısı kaybını önleyen thermoboxlar içerisinde, uygun taşıma koşullarına sahip araçlarımızla yemeklerimiz müşterilerimizin mutfaklarına istenen saat diliminde ulaştırılmaktadır. 

Şirketimiz bünyesinde yer alan TSE 13075 Gıda Taşıma Standardı Belgesi standartlarındaki maddelere riayet edilerek süreç yönetilmektedir. Taşımalı sistemle yemek hizmeti verilecek olan müşterilerimizde de yemek hizmetlerinin düzenli yürütülmesi için gerekliliği tespit edilecek olan demirbaş ve kullanım malzemesi yatırımları da şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. 

Halen şirketimiz bünyesinde İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında olmak üzere Taşımalı Sistem Merkez Mutfaklarımızdan yemek hizmetlerimiz yürütülmektedir.