Yerinde Üretim Hizmetleri

DOYAŞ YEMEK A.Ş. olarak talepte bulunan müşterilerimize yerinde üretim sistemiyle veya taşımalı sistemle yemek hizmetleri vermekteyiz.

Yemek hizmetinden faydalananların yüksek seviyede memnuniyet elde etmesini sağlayan yerinde üretim sistemiyle yemek hizmeti verilmesini imkanları olan tüm müşterilerimize tavsiye etmekteyiz. 

Yerinde üretimle hizmet yürütülmesi için uygun alana sahip müşterilerimizin mutfak bölümleri yetkili mutfak kurulum çözüm ortaklarımız tarafından incelenmekte ve projeler oluşturularak onaya sunulmaktadır. 

Onaylanan mutfak ve yemekhane projelerinin tüm yatırımı şirketimiz tarafından yapılarak yerinde üretim sistemiyle hizmet verilmeye başlanmaktadır. Yerinde üretim sistemiyle yürütülen yemek hizmetlerinde; müşteriye özel yemek üretilmesi, yemeği üreten personellerin servis etmesi, üretim saati ile tüketim saati arasında zaman farkının azlığı, gıda maddelerinin taşınması nedeniyle ortaya çıkan olumsuzlukların ortadan kalkması gibi sebeplerle tüm müşteri personellerinde yüksek memnuniyet ortaya çıkmaktadır. 

Şirketimiz halen İstanbul, Kocaeli ve Tekirdağ illerinde olmak üzere yaklaşık 40’ın üzerinde yerinde üretim mutfağıyla müşterilerine yerinde üretim sistemiyle hizmet vermektedir. Yerinde üretim sistemiyle hizmet verdiğimiz müşterilerimiz arasında 25 yıl, 22 yıl, 21 yıldır devam edegeldiğimiz değerli firmalarımız mevcuttur.